Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulzim Morina

Nuk ka akoma asnjë votë

Lulzim Morina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPse Po Qan Me Ato Lote


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Miri Kamzes

Keli Shikut

Skender Buzoli

Marseli

Sulltan Hajolli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Artur Qerimi

Mursel Murseli

Tags: Lulzim Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet