A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lulzim Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lulzim Shehu është një këngëtar i njohur. Një artist i cili nga dashuria për muzikën ka vite që tashmë e ka bërë pjesë të pandashme të jetës së tij dhe sjell këngë të bukura që kthehen në hite. Ky është personazhi ynë këngëtari Lulzim Shehu e që të gjithë e njohin shkurt si artisti me zërin e vecantë Luli. Luli ka shume vite që jeton në Gjermani por është nga Ferizaj. I pyetur nga ne se kur e merr malli për vendlindjen cila është kënga që këndon më tepër, e ai ka këtë përgjigje: “Kur të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Ardi (Ardian Hasaj)

Arjan Effecti

Viagra

Muhamer Duraku-Meli

Orhan Zeneli

Nusran Fera

B-King

Bekim Halili

Xhemail Retkoceri (Xhemi)


Tags: Lulzim Shehu, Luli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019