Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luma A.K.A Electra

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tripoli 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Luma A.K.A Electra është një këngëtare. Luma a.k.a electra jeton ne Kosove, ne Prishtine. Hapat e par te karieres se saj i filloi ne vitin e kaluar ka nje ze te mrekullueshem `eshte shum e pasionuar ndaj muzikes e do me shpirt e kendon me zemer `ka disa kenge dhe shpreson te vazhdoj me muzike sa me shume`......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donna

Arbenita Arifi

Linda Hyseni

Alma Saramati

Feti Peraj

Laura Lila

Jona Jasimi

Majlinda Bajrami

Alba Ymerhalili

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Tags: Luma, Electra


Komente mbi këtë artist