Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luma A.K.A Electra
  • Vendlindja:
  • Tripoli 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Nuk ka akoma asnjë votë

Luma A.K.A Electra është këngëtare. Luma a.k.a electra jeton ne Kosove, ne Prishtine. Hapat e par te karieres se saj i filloi ne vitin e kaluar ka nje ze te mrekullueshem `eshte shum e pasionuar ndaj muzikes e do me shpirt e kendon me zemer `ka disa kenge dhe shpreson te vazhdoj me muzike sa me shume`...

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist