Live Video

Luma - Muzika Jone  (Feat. Anonimos)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2013

2013-12-11T16:42:39

Featuring

AnonimosKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika Jone" kënduar nga Luma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luma A.K.A Electra: