A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumnije Menxhiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Lumnije Menxhiqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Më datë 26 Janar 2017, Lumnije Menxhiqi publikon videoklipin "Ne Heshtje Te Dashurova". Për tekstin e së cilës është kujdesur Hivzi Krasniqi. Ndërsa Ylber Asllanaj është kujdesur për muzikën. I tërë projekti është realizuar nën përkujdesjen e producentit të mirënjohur, Milot Binaku. Ndërkaq, ‘BUG Production’ i ka punuar një videoklip të bukur. Këngëtarja Lumnije Menxhiqi ka befasuar me projektin e saj muzikor. Një baladë e cila ka zgjuar vëmendje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Marsida Saraçi

Rudina Delia

Mira Konçi

Alma Bektashi

Luljeta Kuraja

Meda (Nurimeda Kamberi)

Enkela Bisha

Arta Grajqevci

Sidorela Kelmendi

Liliana Kanina


Tags: Lumnije Menxhiqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019