Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumnije Ramadani - Amanet Trupin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  8

mos me thir
mos me shkruaj
shum me mir
ka qen ty mos
me te pa

jo nuk di
perse vuaj
paske dshte
ti prej meje me u nda

ref:

amanet trupin tim
kur mo mos e prek
as e vdekur eas e gjall
nuk kam qef qe nj dit
met pas perball

dje te pash me nj tjetr
syt e saj i she si nj mbret
qysh ke qef e shijon jetn
se te pengon qe shume
zemra poi vret

ref:2
amanet trupin tim me
kurr mos e prek as
e vdekur e as e gjall
nuk kam qef qe nje dit
me te pas perball

amanet trupin tim kurr
mos e prek as evdekur
as egjall nuk kam qef
qe nje dit me te pas perball

ref:3
nuk kam qef qe nj
dit me te pas perball


Ky tekst u dërgua nga Viola Ahmeti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lumnije Ramadani - Amanet Trupin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet Trupin Tim".
3. Video është e këngës "Amanet Trupin Tim", por nuk këndohet nga Lumnije Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumnije Ramadani:


Komente 0