Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumnije Ramadani - Dy Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

E pa shpres mu duket vetja
deri sa te pash un sot
per nje qast mu ndreq jeta
me e mir mu dok kjo bot

mos e zgjat me muhabete
se spo del ma shpejt ne der
me mjafton veq 2 minuta
qe te ndjej sa me pelqen

REF:
Jo o ndoshta nuk po mbojn syt
ti je qashtu qysh e kam lyp
jo sot dakikin nuk po ja fali
ishalla ja shohum hajrin

bjeri shkurt se me ra pika
behu pak sa veq ma direkt
pak me dasht nuk ta merr menja
zemra jeme qfar te jet

mos e zjgat me muhabete
pse spo del ne der
me mjafton veq 2 minuta
qe te ndjej sa me pelqen

REF:
Jo o ndoshta nuk po mbojn syt
ti je qashtu qysh e kam lyp
jo sot dakikin nuk po ja fali
ishalla ja shohum hajrin


Ky tekst u dërgua nga AlisonaLumnije Ramadani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2012


Lumnije Ramadani - Dy Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Minuta".
3. Video është e këngës "Dy Minuta", por nuk këndohet nga Lumnije Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumnije Ramadani:


Komente 0