TEKSTESHQIP

Lumturije Drenovci (Laqja)
Ma Morre Zemren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Morre Zemren" kënduar nga Lumturije Drenovci (Laqja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky krijim muzikor është finalizuar tek fansat i punuar bukur edhe me një videoklip, për video produksionin e të cilit është kujdesur A Films. Ky videoklip u publikua më 6 Gusht 2022. Për vijën melodike dhe për arranzhimin janë përkujdesur Granit Gashi & Dardd, teksa kënga është një krijim me tekst nga Lumturije Drenovci (Laqja) & Granit Gashi.