Luna Çausholli
Luna Çausholli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}




Biografia

BIOGRAFIA: Luna Çausholli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2022, Luna Çausholli merr pjesë në Festivalin e 61-të në RTSH me këngën "Jeten Ta Fal". Më datë 9 Shtator 2023, Luna Çausholli publikon videoklipin "Under Your Scars"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



» Dërgo Një Këngë »


Komente 0