A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loni Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Loni Gashi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse pas vetës nuk la shumë këngë e videoklipe, ai ia doli që të konkurrojë artistët e rinj nga e gjithë bota në “MTV Awards 2013”, duke triumfuar shumë nga ata që përbënin listën prej 100 mijë këngëve për t’u pranuar në këtë kompeticion. Dhe ishte pikërisht Loni ai që do të jetë pjesë e “MTV Music Awards”, për të rinj pasi që kënga e tij është pranuar në mesin e 20 këngëve më të bukura. “Dëshiroj të ju falënderoj për përkrahjen gjatë karrierë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sardi Strugaj

Stenaldo Mëhilli

Noga

Shpresim Ahmeti

Bruno

Adriano Rama

Glaugus Furtuna

Genti Sheholli

Egzon Pireci

Genti Deda


Tags: Loni Gashi, Lundrim Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019