Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lundrim Paçuku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lundrim Paçuku është një këngëtar i njohur. Kengetari Lundrim Pacuku vjen nga nje experience qe sipas tij eshte e jashtezakonshme. Në vitin 2011, Lundrim Paçuku ishte finalist në The Voice of Albania 1 dhe nje nder te preferuarit e publikut. Në vitin 2012, Lundrimi prezantohet ne Top Fest 9 me kengen "Emocion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finalist në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Chika

Arjan Effecti

Breaker G

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Orhan Zeneli

Nusran Fera

Tags: Lundrim Paçuku, Lundrimi, Lundrim Pacuku


Komente mbi këtë artist