Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Luta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Luta publikon albumin "Sa Mire Bjen Tupani". Në vitin 2017, Luta publikon albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2017 (2017)

Sa Mire Bjen Tupani (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Destan Shabanaj

Bajram Mitrovica

Burim Demiri

Fatmir Krasniqi

Bekri Arifi

Veli

Anton Deliaj

Musli Kuqi

Liridon Bajgora

Armend Idrizi

Tags: Luta, Lutfti Fazliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet