Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luta - Kur I Musha 20 Vjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oh kur i musha une 20 vjet eee oh une i mjeri nana ime qillova ne gurbet eeee o bashk me jaranin teme o me qat edonin o me edon smaken o qaj dosti jeme qe um ka nimu e o ja di per ner sa tosht jeta me jetue

ref:oh kur i musha oj nan tybe 20 vjet one i mjeri qillova ne gurbet x2Nuk kemi video për këtë këngë.


Luta
Publikimi: 12/05/2009


Luta - Kur I Musha 20 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Musha 20 Vjet".
3. Video është e këngës "Kur I Musha 20 Vjet", por nuk këndohet nga Luta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luta:


Komente 0