Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luziana - Lozonjare (Feat. Ergys Hyka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  10

:LUZIANA:
Cte mbeten syte te une sikur spaske tjeter pune te kam xhan e me ke mike po ce do qe jam nazike, te kam xhan e me ke mike por ce do qe jam nazike

:ERGYS HYKA:
Mike me nazet e tua kur te pash te thashe ''Te Dua'' tek ty e hodha sevdane aman moj mike aman, tek ty e hodha sevdane aman moj mike aman

:Refreni:
Lozonjare djalo jam 1001 teka kam, me maraz ta mbusha jeten aman syt te un te mbeten..Lozonjare vajze je 1001 teka ke, me maraz ma bushe jeten aman syt te ty me mbeten

:ERGYS HYKA:
Sec me fute ne kete valle qe i thon sevda e madhe zemren ma mbushe n'merake per ty mendoj dit e nate, zemren ma mbushe n'merake per ty mendoj dit e nate

:LUZIANA:
A mor djal merak mos ki te krahet e tu do vi por si flutura me vrape zemeren time te te jape, por si flutura me vrape zemeren time te te jape

:Refreni:
Lozonjare djalo jam 1001 teka kam, me maraz ta mbusha jeten aman syt te un te mbeten..Lozonjare vajze je 1001 teka ke, me maraz ma bushe jeten aman syt te ty me mbeten

:ERGYS HYKA:
Zemra sec mu dogj si zjarr..

:LUZIANA:
Dhe mua per ty mor djal..Kur te dy rrim pran e pran nazet me te embla jan..(2x)

Ky tekst u dërgua nga SardiFeaturing: Ergys Hyka
Publikimi: 28/07/2015


Luziana - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Luziana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luziana:


Komente 0