Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Eshte Per Ty Kjo Melodi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Me kujtohet ajo nate
kur ti qeshje si femije
the kjo jete si poezi

Jo skam frike une ta pranoj
te kam dashur se mohoj
eshte per ty kjo melodi

Vazhdoj te dua po te them
dhe pse plage me le
jam ai qe isha dje

Dhe nese koha te kthen pas
as nje puthje sdo ringjall
poezine e kishe ti e le pas

Ishte e forte ajo ndjenje
qe vjen nje here ne jete
e veshtire ta besosh , eshte e vertete

Dhe tani qe sjemi prane
me kujtohet cfare te dhashe
ti buzeqeshjen mund ta mbash

Jo asgje sdo me mungoje
nga ato qe ne ndame bashke
me kujtohet ajo nate ...

Dhe nese koha te kthen pas
as nje puthje sdo ringjall
poezine e kishe ti e le pas

Ishte e forte ajo ndjenje
qe vjen nje here ne jete
e veshtire eshte ta besosh , eshte e vertete

Instrumentale ...

2X
Dhe nese koha te kthen pas
as nje puthje sdo ringjall
poezine e kishe ti e le pas

Ishte e forte ajo ndjenje
qe vjen nje here ne jete
e veshtire eshte ta besosh , eshte e vertete ...


Ky tekst u dërgua nga KevinLynx
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Lynx - Eshte Per Ty Kjo Melodi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Per Ty Kjo Melodi".
3. Video është e këngës "Eshte Per Ty Kjo Melodi", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0