Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Nëse Ke Besim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prit pak, prit pak
me mire neser do te shkoje
Tik tak, tik tak
çdo gje koha sheron
Prit pak, prit pak
jo ti mos u dorezo

Nese ke besim, ke besim,
rrezon edhe malet
Ke besim, ke besim,
kurre s’do te ndalesh
Ke besim, ke besim,
ti mund te ja dalesh

Mos ki frike te gabosh
thuaj vetes: “Une do t’ia dal”
Mos ki frike te enderrosh
ti vlen shume me shume se kaq

Mbaje koken gjithmone larg
por mos shkel kë ke me poshte
Sado lart te shkosh, jemi te gjithe njesoj
Lynx
Publikimi: 28/10/2022
Festivali: Festivali I 61-të në RTSH
Muzika: Lynx
Teksti: Lynx


Lynx - Nëse Ke Besim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Ke Besim".
3. Video është e këngës "Nëse Ke Besim", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0