Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Lyra është një produksion shumë i njohur. Produksioni Lyra janë një produksion shumë profesional nga Mitrovca të cilët kujdesen për realizimin e këngëve të shumë këngëtarëve. Kryesisht janë realizues të këngëva popullore por edhe zhanreve të tjera. Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Oltioni

Palma Gjilan

Sharri

Melosi

Produksioni Ardi

Blero Ent

Gramafon

Tags: Lyra


Komente mbi këtë artist