A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyra Basha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lyra Basha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Lyra Basha & Nita Grubi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Lule Lule"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Vesa Kiseri

Shejla Sylejmani

Festina Kabashi

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Erika Ahmeti

Erda Bullaku

Albina Sinani

Xhesuida


Tags: Lyra Basha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019