Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyra
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  16

Lyra është produksion shumë i njohur. Produksioni Lyra janë një produksion shumë profesional nga Mitrovca të cilët kujdesen për realizimin e këngëve të shumë këngëtarëve. Kryesisht janë realizues të këngëva popullore por edhe zhanreve të tjera.

Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0