A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyric Master

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  503
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Lyric Master is a very famous singer and songwriter of Hip-Hop music. Producenti dhe kengetari nga Prishtina Lavdim Brajshori, njihet si Lyric Master. I pershtatej ky emer sepse tekstet i shkruan mjeshterisht. Ai filloi te merret me muzike qysh ne moshe te re. Degjohet shume nga moshat e reja dhe vlen te permendet vokali, zeri i embel i tij dhe menyra e te kenduarit me ndjenja thuajse vete jeton ne tekstet qe vete i kendon. Vlen te permendet se nuk ngjason me ndonje artist tjeter, pra me nje fjale eshte unik. Vepri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Asaj (2013)

Filloj Misioni (2011)


» Add A Song »

Vazhdo
Asaj I Fola
Dashuri Nuk Patem
Ti Me Le
Munges Drite
Dit E Nat
Nuk E Di
A Tkom Thon
Qa Se Pret
Pom Smun

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (3)


Related Artists:

Mozzik

Capital T

Majk

2Ton

Getinjo

Stresi

Kid Gashi (G4shi)

Ermal Fejzullahu

Ardian Bujupi

Olen Cesari


Tags: Lyric Master, Lavdim Brajshori

Lyric Master in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019