Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Don't Stop Now

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Stop Now".
3. Video është e këngës "Don't Stop Now", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Don't Stop Now  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

27/10/2012

2012-10-27T16:22:49+00:00|| i'm comming now ||

Kuurr Maa Miir Sjjomm Kaan...
As nuuk Koo Mee Kaan...
LYRIC...LYRIC comming here...

Dont Stop Baby -X4
Yyeeaaahh
DOnt stop Baby -X4

Kjo NAt explodon...
Gjithqkka Miir Oshtt Tuu Nii...
Kuur Joom Un Mee Ty...
E dii Skka MonnOtonni...

Moos U Naal...
Weechh Kccee
Moos Ta nin ee ti kkcee
Muzzik Zgjedheem Atjee
PPoo Veqq Riin Me ni Veen

Baby Dont stop

Bone Ngat meje edhe ni haap
afrohu ti maa ngaat
mee stilin ton shum te qaart...
See weecchh Tii Diin Mee Dridhh
See Weechh Tii dinn Mee siill
see Tii Je e jemmja
sskii Nevooj peer nnaaj kshillë...

Doonnt Stoopp Babby -X4
yee-yee-yeaah
Dont stop babyy -X4
Yee-yee-yeaah

Doont stop baby...


Ky tekst u dërgua nga Dd!!eellzza
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet