Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - I Merzitur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Merzitur".
3. Video është e këngës "I Merzitur", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - I Merzitur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  55

Komente

13 🔥

23/06/2012

2012-06-23T18:46:24+00:00I merzitur jaam
ne vetmi un po jetoj
me ka marr malli shum me te pa
dua me shpejt te takoj
n`zemren time tash ka lot
se menduari per ty s`ndalet dot
un t`kujtoj qdo hap qe e bej
kjo bot per mu pa ty osht e kot

sa shum rrinim bashk
gjith te buzeqeshur rrishum
sa shum te kam dasht
lakmi t`gjith na kishin

kjo kohe me pare ishte
por ende te dua
sa shum premtime kishte
qka enderrua m,u shua

gjithqka eshte tu um mungu
pse s'je ma me mu
pse pa fjale ti ke shku
kthehu t`lutem vetmin se du

I merzitur jam
ne vetmi une po jetoj
me ka marre malli shume me te pa
dua me shpejt te takoj
n`zemren time tash ka lot
se menduari per ty s`ndalet dot
un t`kujtoj qdo hap qe e bej
kjo bot per mu pa ty osht e kot

zerin tend te embel
me duket e degjoj
gjerat qe ne flisnim
kurre nuk i harroj

asnje fjal su be
ashtu qysh u thon
ike ti nga une
lamtumire pa than

gjithqka eshte tu um mungu
pse s'je ma me mu
pse pa fjale ti ke shku
kthehu t`lutem vetmin se du

I merzitur jam
ne vetmi un po jetoj
me ka marr malli shum me te pa
dua me shpejt te takoj
n`zemren time tash ka lot
se menduari per ty s`ndalet dot
un t`kujtoj qdo hap qe e bej
kjo bot per mu pa ty oshtt e kot

eh,ditet qe kalojn
e na bashk si jetojm
aaaaaaaa
shpirti po me dhemb
t`shoh e t`ndjej ne qdo vend
I LOVE YOU BABY ♥


Ky tekst u dërgua nga Jana   shtriga   Lyric1   Gonaaa
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet