Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - I Need You (Feat. Hava)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Lyric Master:

Kam kërkuar një njëri si ti
Pjesen me te madhe te jetes sime
Por ishte shum veshtirë un ta gjeja
Dhe befasisht u ktheva,dhe ti u gjinde

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master:

Kjo dashuri e jona si pa kufi
Dhe ti gjithmon qendron ne mendjen time
Dhe sonte jemi veq un dhe ti
Te lutem degjom se je jeta ime

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master

Ehh deshira ma e madhe esht me kan me ty

Hava
Baby I need you

Lyric Master
Eyy Girl I Want You, UN KOM NEVOJ PER TY


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAGLyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/09/2011


Lyric Master - I Need You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Need You".
3. Video është e këngës "I Need You", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 2