Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Dy Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

(2x)
2Lot me pikojn
oo shpirti im
pse me len te vetem
sa je e pa mshirë

(2x)
U ndam në erresirë
At natë kur binte shi
Më puthe njëherë
Më the lamtumirë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë

2x
Ato fjal që i kujtoj
Zemra më vajton
Të dua vash të dua
Pa ty s'mund t'jetojë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë


Ky tekst u dërgua nga AiddaLyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2013


Lyric Master - Dy Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Lot".
3. Video është e këngës "Dy Lot", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 2