Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - A Je Merzit? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Po du me dit a je merzit, ey
Naten vonë kur je vet shtrit, ey
Mesazhin tem a e ke prit, ey
A ty dikur une t'kom pas drit
Rrugt e tona tash jon nda
Loti jem ty ka me t'vra
Veq n'anderr mundesh mem pa
Se na dy nuk shihem ma

Refren
N'krah temin ti ke flejt
Tash pa mu s'munesh me nejt
Sa t'kam dasht e diten krejt
Tash u kry kjo dashni e shenjt

Hey Bella nuk je si kto tjera
Per mu mas shumti ti ke pas vlera
Kohen tonë ma kujton pranvera
Planet tona iken e i murr era
Ku je sonte as une nuk e di
Me kon po rrin e kush po t'bon shoqni
Dikur t'kom thirr ty Ma jolie
E tash as zanin s'jom tu ta ni

Refren
N'krah temin ti ke flejt
Tash pa mu s'munesh me nejt
Sa t'kam dasht e diten krejt
Tash u kry kjo dashni e shenjt


Ky tekst u dërgua nga Morina A.

Lyric Master - A Je Merzit?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Merzit?".
3. Video është e këngës "A Je Merzit?", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0