Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - M'ka Marr Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lot po mdalin e s'un pi nali...
Shume u m'ka marr' malli me ta ni zanin!
Kujtimet i maj' kujtime maji..
Dit mesin njejt..!
Veq ndryshon kalendari..!

Po dal e po thom' mos po t'shoh ty prej largu.!
E di qe s'folim' po veq me ta pa ftyren s'paku..
Pa ty as neper vena' nuk u m'ec gjaku!!
Zemra m'rreh ma kadal.. e ti je shkaku.

A bohem bashk' se du me lujt n'kry!..
Pse mesazhet s'je tu mi kthy?
A'thu najher' a shihna me ty!
MALLI M'KA MARR" pasha kta dy sy..

Mos u frikso thuaje, kur me ke harruar?
Madje dhe me ke ' vendin tim e plotsove..!!
Mos hesht thuaje..
Te pakten ta degjoj zerin...
Aq me mjafton..
Sikur ta dija se ku po fle tani!.

Beb a po m'gon'? Ti mu veq pak?
Po m'dhem qe stkom mo ngat!!.
Ty t'kujtoj" besom cdo nat..
Mi ke myt..
Edhe flutrat' n'bark.

A je a je n'veti' na ke lon mas keqti.!
Kur ti shoh gjestet ' thom kjo nuk je ti..
Sa kom lot per ty' s'ka uj deti!
Po ti nuk je ktu.. po foli vetmeveti.

Shum ftoft' mu kan ngri dy durt!..
Po du me t'harru, amo sjom tu mujt.!!..
Po du prap me t'pa e me shkrujt
Nuk po mu ma me shujt!
Per ty jom tu vujt, 31 DIT N'MUJT...

Mos u frikso thuaje, kur me ke harruar?
Madje dhe me ke ' vendin tim e plotsove..!!
Mos hesht thuaje..
Te pakten ta degjoj zerin...
Aq me mjafton..
Sikur ta dija se ku po fle tani!.


Ky tekst u dërgua nga M\'KA MARR MALLI!♡Lyric Master
Publikimi: 17/11/2022
Teksti: Blin Termkolli
Orkestrimi: Lyric Master
Produksioni: Hd Studio


Lyric Master - M'ka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Marr Malli".
3. Video është e këngës "M'ka Marr Malli", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0