TEKSTESHQIP

Lyric Master
Shpirti Im & O Jeta Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpirti Im & O Jeta Jem" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Blin Termkolli & Lyric Master, ndërsa për arranzhimin dhe për produksionin audio është kujdesur vetë këngëtari.