TEKSTESHQIP

Lyric Master
Jeta Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Jem" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Tekstin dhe orkestrimin e përgatiti vetë artisti.