TEKSTESHQIP

Lyric Master
Aktore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aktore" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Shkelqim Hoti (Shajni), ndërsa orkestrimi dhe produksioni audio u mor përsipër nga vetë artisti.