TEKSTESHQIP

Lyric Master
Ftyra Jote
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ftyra Jote" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Blin Termkolli, baza instrumentale është realizuar nga Ultra Beats, ndërsa studio producenti është vetë këngëtari.