TEKSTESHQIP

Lyric Master
Nostalgji
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nostalgji" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Blin Termkolli, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin punoi vetë artisti.