TEKSTESHQIP

Lyric Master
A Jeton Me Mu?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Jeton Me Mu?" kënduar nga Lyric Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Blin Termkolli, ndërsa për produksionin audio është përkujdesur vetë artisti.