A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrical Son

Hey Hey Hey ➡ Hey Hey Hey

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Ela Çurri


Hey Hey Hey

Heyyy,Heyyy

U bo shum gat
Prej kur s'tkom pa
Tash qona vet
Osht dhoma that

Kaniher e pres
Kur syt i maj n'telefon
Mos pom vjen naj SMS
Qe ja nis me numrin tond

Bejb,Duhna mu shfry
Qdo gabim e din qe pa qellim
U kon lendim per ty,Bejb
Nuk o puna qe se di
Cdo mengjes mungojn e ni
Kur tut si qel me syt e mi,Bejb

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me e rrejt

Dita diten e kalon
Dhimbjet e njejta mo nuk jon
Veq prap pom bin n'men
Koht e njejta qe si kom
Mo me ty une nuk jom
Menoj me ndrru ven

Se m'hidhet,Pom lidhet
Qdo sen qe m'rrethon
Çka do pom sillet,E pshtillet
Rreth emrin tond

Besom um 'hidhet,Se m'lidhet
Qdo sen qe m'rrethon
Çka do pom sillet,E pshtillet
Rreth emrin tond,Heyyy

Ku meten tash fjalt e tua
Bashk me premtime t'mija
Sa leht i prishum andrrat tona
Un e ti i kishim mat mirat

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me rrejt

S'kalon dit pa e kujtu
Plus cdo nat mbjen kres
Um mungon bash qdo sen
Kur tkom puth e kur t'kom prek

S'kalon dit pa e kujtu
Plus cdo nat mbjen kres
Um mungon bash qdo sen
Kur tkom puth e kur t'kom prek

Ku meten tash fjalt e tua
Bashk me premtime t'mija
Sa leht i prishum andrrat tona
Un e ti i kishim mat mirat

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me rrejt.


Hey Hey Hey

Hey, hey

It's been a while,
Since I last saw you.
Now I wake up alone,
And the room is empty.

Sometimes I wait,
I have my eyes on the phone,
Wondering if I'll get a text,
Registered with your number.

Babe, I have to let it out.
You know that every mistake
that left you hurt, was unintentional.
Babe, It's not that I don't know.
Every morning I feel a yearning,
I don't wake up to you anymore, babe.

Hey, hey, hey,
You know, I know everything about you.
And you know everything about me.
Say, say, say,
It's wrong, but ultimately,
you can't lie to yourself.

One day passes by another,
The pain is no longer the same,
But it always comes back to my mind.
The times we do not have anymore,
I'm not with you anymore,
I'm thinking about changing places.

Believe me, I want to,
Because everything around me,
Reminds me of your name.
Believe me, I want to,
Because everything around me,
Reminds me of your name.

Where are your words now?
Together with my promises?
How recklessly we have destroyed
our dreams.
You and I, we had the best.

Hey, hey, hey
You know I know everything about
you, and you know everything about me,
Say, say, say
It's wrong, but ultimately, you can't lie to yourself.

No day goes by without being
reminded,
And every night you go through my mind,
I just miss everything,
When I used to kiss you and hold you.

No day goes by without being
reminded,
And every night you go through my mind,
I just miss everything,
When I used to kiss you and hold you.

Where are your words now?
Together with my promises?
How recklessly we have destroyed
our dreams.
You and I, we had the best.

Hey, hey, hey
You know I know everything about me
you, and you know everything
about me,
Say, say, say
It's wrong, but ultimately,
you can't lie to yourself.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019