A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lyrical Son - Bomb


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2010

2010-09-27T22:28:16

hey..hey
yeah..yeah
edhe ni sen kom me dit qa ka ndodh meniher kom me msuu
edhe qat ditt qi e dii e dii qe jom naltt shume bomb po duket me paa (aa)

ref..
zemer shume bomb po dokesh shum sex edhe thoba mir po kcen eeej

hej zemer ti spo shihesh qii ki pase weq qi ki me pas qit facen qitu qe pe sheh (yeahh)
menon qe me njeh me familje po j o aq gjersisht..e kom emrin fesitm mbiemrin arifi familje e madhe kejt shume bomb(bomb)


Lyrics submited by Big Bossidy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019