A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lyrical Son - Club Shajze 1


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2010

2010-09-27T22:28:16

l.
ty po te njohh edhe emri spo ta dii hin ne msn ni nudge po te vjen shpierrt facen pe sheh leshkuqin perpara mke pa qka i kom ba qasaj qi pe she perpara n'club shajz haj najs po dokesh me kam t thyme qe tpashh njerri

ref[:2]
nclub zhajz one ball sjom baby shume cluq shajz po me dokeshh okejj kejj hejj ejj

edhe niher me te pa me flokt e bardha tangat kuqe brusat e pembe shum sexyy dokesh po ma then qysh po kcenn


Lyrics submited by Sipjaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019