A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Per Inati Po Me Qef (Skit)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T18:05:41

Song from the album:

"Zimasamshevy"


[Lyrical Son]

YEAH
and it goes like

I dont believe this
spo muna me besu
Qysh vetit ja prishin tripat kur mirren me mu
MC ju silli ng*xh tka*it mem testu
E dini venin pa jau kallxu
Rrehni si qeni thobve dru

UH,kujt ka*i je ka i qartesh
le bre se sje serioz
Ftyra pot pershtat me ni bitch temin kur o nervoz
Qashtu qysh sillna me to
papak nuk flliqna me ty
Qaq pak qe merrna me juve ma mini quicky jau kry
Koka koka nuk e zgati nestrit um shajn kur sjau rrasi
lej kto sene se sjom
nuk mrin sen veq bohesh pak si POPULAR diqysh
tnjohin shumica lujn qoke krejt shehri me ty bohesh si personazh n'vica
Festim reperi nuk bon disa ata vet i shan top lista
se me bo me i sha une jau shaj fansat sikur ninxha
pak pak po disa vin e ju shohin
mandej hin tripa deshprohen kur afer juve ju njohin se jeni BITCHEZZZZZ


Lyrics submited by Din Syla   tanimix
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019