A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Hip Hop (Skit)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T18:05:40

Song from the album:

"Zimasamshevy"


Check mate, GAME OVER bal /
E di jau prishi Tripin sa here juve ju dal/
Okej m'fal qe pe zgjedhi mnyrën/
Ma t'but sigurt sakt jau zgjedhi detyrën/
E di ma shihni ftyrën, sa her Rima shkruni/
M'keni pas Ondërr, tash për Mu gjuni/
Fjal' si Pleshta, BULLSHIT Rreshta/
Jau peji n'Jog me Seke man si SHEMSI KRESHTA/
Venom si Helm i pshtyj, Rima me Helium i fryj/
Miliona ballona fluturojn direkt Nalt/
ZOOM Snipe, Bullet after Bullet/
No SUICIDE, jeni t'infektume/
Ma t'mirin n'ven a.k.a Inspirimi/
Man thirri po bjen Shi me Rima t'Festimit/
Lej Lej le t'lagën, po menoj lej le t'lahën bohen Qull/
Le t'zhytën ngulfatën, se s'po du mo mi ni kurr'/
Larg shum prej teje edhe hija e jote mshefet tutet prej meje/
BAL jom Speci e si Spec i djegst/
Si Specialist i sakatoj se secilin Saksalem/
Dhezet Radari që zvoglohet Honorari/
I gjejm i kapim i marrim i qojm n'guxh t'karit/
I rrzojm plus Skenarin jau kallxojm/
Edhe fansave arsyen pse nuk bon msusin me sfidu/
Nxansat e klasave t'ulta sikur dhipta t'ngulta/
M'Lek, Kokë, Kar edhe Silikon t'mushta/


Lyrics submited by Din Syla   tanimix   aluftim   SoKool   Xaimmi1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019