A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lyrical Son - Hey Hey Hey


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  162

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2016

2016-01-06T10:18:49

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"
Heyyy,Heyyy

U bo shum gat
Prej kur s'tkom pa
Tash qona vet
Osht dhoma that

Kaniher e pres
Kur syt i maj n'telefon
Mos pom vjen naj SMS
Qe ja nis me numrin tond

Bejb,Duhna mu shfry
Qdo gabim e din qe pa qellim
U kon lendim per ty,Bejb
Nuk o puna qe se di
Cdo mengjes mungojn e ni
Kur tut si qel me syt e mi,Bejb

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me e rrejt

Dita diten e kalon
Dhimbjet e njejta mo nuk jon
Veq prap pom bin n'men
Koht e njejta qe si kom
Mo me ty une nuk jom
Menoj me ndrru ven

Se m'hidhet,Pom lidhet
Qdo sen qe m'rrethon
Çka do pom sillet,E pshtillet
Rreth emrin tond

Besom um 'hidhet,Se m'lidhet
Qdo sen qe m'rrethon
Çka do pom sillet,E pshtillet
Rreth emrin tond,Heyyy

Ku meten tash fjalt e tua
Bashk me premtime t'mija
Sa leht i prishum andrrat tona
Un e ti i kishim mat mirat

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me rrejt

S'kalon dit pa e kujtu
Plus cdo nat mbjen kres
Um mungon bash qdo sen
Kur tkom puth e kur t'kom prek

S'kalon dit pa e kujtu
Plus cdo nat mbjen kres
Um mungon bash qdo sen
Kur tkom puth e kur t'kom prek

Ku meten tash fjalt e tua
Bashk me premtime t'mija
Sa leht i prishum andrrat tona
Un e ti i kishim mat mirat

Hey Hey Hey
E din qe ti di
Edhe mi din krejt
Say Say Say
Gabohesh se n'fund veten
Nuk munesh me rrejt.


Ky tekst u dërgua nga  arita.festtimAkordet

[Intro]


e|-------------------------|-------------------------------------------------|
B|---0-0-2h3-2-0-----0-0---|---0-0-2h3-2-0-----0-3-2-0-----------------------|
G|---------------3-3-------|---------------3-3-------------------------------|
D|-------------------------|-------------------------------------------------| (x2)
A|-------------------------|-------------------------------------------------|
E|-------------------------|-------------------------------------------------|


Heyyy,Heyyy

AM
U bo shum gat

C
Prej kur s'tkom pa

AM
Tash qona vet

C
Osht dhoma that[Verse]

AM
Kanihere pres

C
kur syt i maj n'telefon

AM
Mos pom vjen naj SMS

C
Qe ja nis me numrin tond

G D
Bejb,Duhna mu shfry

AM
Qdo gabim e din qe pa qellim

C
U kon lendim per ty,Bejb

AM
Nuk o puna qe se di

G
Cdo mengjes mungojn e ni

D AM
Kur tut si qel me syt e mi,Bejb[Chorus]


C
Hey Hey Hey

EM
E din qe ti di

AM
Edhe mi din krejt

C
Say Say Say

G
Gabohesh se n'fund veten

D
Nuk munesh me e rrejt


[Verse 2]

AM C
Dita diten e kalon

C G
Dhimt e njejta mo nuk jon

G D
Veq prap pom bin n'men

D AM
Koht e njejta qe si kom

AM C
Mo me ty une nuk jom

C
Menoj me ndrru ven


AM
Se m'hidhet,Pom lidhet

C
Qdo sen qe m'rrethon

G
Çka do pom sillet,E pshtillet

D
Rreth emrin tond

AM
Besom um hidhet,Se m'lidhet

C
Qdo sen qe m'rrethon

G
Çka do pom sillet,E pshtillet

D AM
Rreth emrin tond,Heyyy
[Chorus]C
Ku meten tash fjalt e tua

G D
Bashk me premtime t'mija

AM C
Sa leht i prishum andrrat tona

G D
Un e ti i kishim mat mirat

C
Hey Hey Hey

EM
E din qe ti di

AM
Edhe mi din krejt

C
Say Say Say

G D
Gabohesh se n'fund veten

D EM
Nuk munesh me rrejt[Verse 3]


EM
S'kalon dit pa e kujtu

G
Plus cdo nat mbjen kres

D
Um mungon bash qdo sen

AM
Kur tkom puth e kur t'kom prek

EM
S'kalon dit pa e kujtu

G
Plus cdo nat mbjen kres

D
Um mungon bash qdo sen

AM
Kur tkom puth e kur t'kom prek

C
Ku meten tash fjalt e tua

G D
Bashk me premtime t'mija

AM C
Sa leht i prishum andrrat tona

G D
Un e ti i kishim mat mirat


[Outro]

C
Hey Hey Hey

EM
E din qe ti di

AM
Edhe mi din krejt

C
Say Say Say

G D
Gabohesh se n'fund veten

D EM
Nuk munesh me rrejt.

Kartolina (3)

U krijua nga OneLuvKanita 2019-04-03 11:13:07
Se m'hidhet, po m'lidhet
Qdo sen që m'rrethon
Çka do po m'sillet
E pshtillet rreth emrin tond
2018-03-16 22:52:08
Duhna mu shfry 
Qdo gabim e din qe pa qellim 
U kon lendim per ty
Nuk o puna qe se di 
Cdo mengjes mungojn e ni 
Kur tut si qel me syt e mi
2017-11-08 11:55:16
Mos pom vjen naj SMS
Qe ja nis me numrin tond

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019