A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: M.B.F is a singer. Emri: Flamur : Mbiemri : Morina Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Neve as v'dekja nuk na n'dan Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Johnny

Baba Stuhi

Albani

Erblini

Rbs

Taboo

G-K

Big G

B.A.G

Mr. Babushi


Tags: M.B.F, Flamur Morina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018