A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • M.B.F
  • Neve As Vdekja S'na Ndan

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

M.B.F - Neve As Vdekja S'na Ndan  (Feat. B-one & W-aly G)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2012

2012-02-05T01:32:42

Repp .. 1 M.B.F ..
Engjulli vdekjes nuk erdh se kohen nuk e pate
ke shum i ri edhe jeten ti e dashte
po ni mallkim t'dul nrrug e mu um mbeti
loti val ty ni problem t'dul nrrug e perfundoi krejt fatal heshtja foli t'paren her kur e ndjeva mungesen ndarja jote prej ksaj bote ma veshtirsoi jetesen se t'kom pas sikur vlla e mbeshtetje per gjdo hap edhe pse t'kom mall gjdo nat ti jeton me mu prap edhe qielli u errsu se n'dodhi pa deshir te zotit buzqeshja jote vjen nonderr i jep hijeshi lotit po vlla ky grusht dhe qe ta gjuj n'vorrin tan let mbetet kujtim . kujtimi i shoqnis ton paqja mbizotroft per kto troje t'shqiptaris na dyt e kem dit edhe vleren e vllazris zdu me dijt kush osht dorasi se veq zoti munet me gjyku po kom deshir qe gjaku yt jetat tona mi Ndryshu..

Reff 2x .. W-aLy G

Dije qe leht se kom kur nana jote qan dije qe mungesa jote m'vran qe vdekja ma mori vllan po ti ishe edhe je qetsia shpirtit tim me plot zemer pot thom u prefsh npaqe burim


Repp 2... B-One

E tash mengjeset zbardhen driten nuk e shoh trupi jem o ftof e as djelli mo se ngroh po mu m'ka m'bet edhe ni forc qe ja le kesaj bote e kur shpirti lyp pushim i jep fotografia jote dheu ty t'qoft leht dije qe st'harroi perjet jo veq te un po n'memorien e kreit shoqnis ke m'bet e saher qe smuj mi perballu une n'darjes ti gjith ki me ardh si pllumi i paqes sa her e shoh shkollen e mallkoi qit jet t'ran se e dij qe per ty qan edhe ajo bank qan ajo shoqni kur e kujton kohen e vjeter kto fjal qe i tham per ty i qess me ni leter e ti jeton hala me mu edhe mthu mos me vujt koha sheron gjithqka po kujtimin per ty smun me shujt e une qai per ni deshir qe kohen smuj me kthy v'dekja ish kon e omel me pas shku edhe un me ty...

Reff 2x .. W-aLy G

Dije qe leht se kom kur nana jote qan dije qe mungesa jote m'vran qe vdekja ma mori vllan po ti ishe edhe je qetsia shpirtit tim me plot zemer pot thom u prefsh n'paqe burim...


Lyrics submited by  flamur


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018