Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: M.G.G është një grup artistësh i njohur. Më datë 17 Dhjetor 2014, M.G.G publikojnë videoklipin "Shum E Trent"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vizion Band

3-Eks

Bloody Soldierz

Ver8

Redlyon

Ksb

Prishtina Dhe Tini

Blue String Band

Tempulli G

Kadencat

Tags: M.G.G


Komente mbi këtë artist