Mad Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Pajtim Behluli
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mad Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mad Boy ose Pajtim Behluli jeton dhe vepron ne Ferizaj. Shkollen fillore e krehu ne "Gjon Sereq" si nxenes ka qen me i dalluari sidomos per probleme. Kariera e tij si karatist filloi ne moshen 10 vjeqare ku arriti shum, dhe morri pjes ne shum gara, ku morri shum medalje dhe mirënjohje, duke i falemderuar trajnerit te tij"Shemsi Shaqiri", ai arriti te bahet nje karatist idevotshem. Mirret edhe me sporte tjera si Futboll & basket etj... Tani me nuk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Great

Ali (LGR)

1ky

Mr.Don

Chambeh

Ylldrit Jakupaj

Don Pate

Tuzhi-G

Brave-L

KOG


Tags: Mad Boy, Madboy, Pajtim Behluli

Krijo Një Kartolinë