A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Mad Lion - Bounce


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"200 Km N'orë"


MC Kresha:

Atmosfera u kall kur un hi ma s'dal
vi te ti kadal dal kadal dal
na jem V.I.P. kurkush spo na tesh
zemer rri ne shpi nese sje gjys desh
ky sen o per t'rritur qi bohet hit u kan e ditur
e ti tash BOUNCIRAT maje distancen ngat
kur po t'sho tu e dridh si gjarper i barnatores um ke lidh
shoku nese tok se pi kot e ki shancen e dopt e ki
fort pe ni qit BOUNCE du me hi ne tanz
osht tu mu hidh me ta ngjit po sjom tu e dit
a je qishtu edhe kur sje e pit a veq Flashi jem
qou fresh ky sen Bounce shum mire po flen n'vesh tem
qoni krejt ren kceni as njoni mos rrine ne ven.

REF:MC Kresha
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti veq veq veq
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti

MadLion:
Ti mos u nal bouncirat
Qishtu zemer nat per nat
Du me t`pa si gjith t`hallakat
Fol cka dush ti e nijmu rahat
Sonte shkune veq per mu
Pjesen permas dridhe vec per mu
Niju qysh po nihen krejt
Percjelle senin mos e dridh shpejt
Kadal dale fjale mas fjale
Njersa po mlag si vala mas vale
Bounce mos ta nin hitch
Une mire po nihna n`sendwich
Bounce cka po prêt
Dridhe sille s'je vet
T`garantoj per sen ski me heke
Kur une jom n’diskoteke

REF:MC Kresha
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti veq veq veq
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti

Outro:Mc Kresha
fort fort zheg na ka marr kjo ver a
zemrer qka je rrezit kshtu si me hi ne sollarium
dridhe at bukuri qi ta ka jep nana jote dridhe veq BOUNCE
Gentz a po nina mire kur jena kejt n'Bounce
e ti zemer qka dreqin po rrin palidhje Bounce
Gramafon Entertaimen ......... Definitely Motherfucking Hausssss.


Ky tekst u dërgua nga Mendimm
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019