A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mad Lion - Interlude 2011


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2011

2011-09-15T10:15:06

Këngë e albumit:

"Vul Me Gjak"


po shet akullore me ni ambeltore
me ty rrezikoj edhe me dal per dore
me femna boj qef i shtrim ne krevet
per me kon veq i joti mos um le vet
po tuta pe len punen nese je me mu
ski me mujt ti pa mu se ki mu dashuru
nashta dokna i urte po jom shum i qarte
me tona senet une t'kallxoj arte
n'ora 5 e kryn punen ket sen e di
qe dy dite une ty t'kom simpati
e treta e verteta gjithmon kan thon
se mo nuk ta sjelli veq ko met nxon
ki qef pak met lut t'kom vrejt une ty
tu honger akullore po ma bon me sy
mos thuj se kom dit se jom kon e pit
une sot kom vendos ty me ta ngjit


Ky tekst u dërgua nga Qendrim Mehmeti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019