TEKSTESHQIP

Mad Lion
Shqiptar
Lyrics
(Feat. Bardh Latifi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptar" kënduar nga Mad Lion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.