A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Madd Dogs

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  8
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Madd Dogs është një grup artistësh i njohur. Madd-Dogs Krijuar Ne Vitin 2004 Nga Kaccak Maffia Te Cilen Vazhduan Karjeren E Tyre Deri Ne Kto Vite Ne Vijim. Në Maj 2007, Madd Dogs marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sonte Po Festojna". Më datë 13 Dhjetor 2011, Madd Dogs publikojnë videoklipin "Ki Respekt". Më datë 4 Maj 2012, Madd Dogs publikojnë videoklipin "Kalle Me Mu", në bashkëpunim me Kaccak Mafia & B Bami. Më datë 19 Maj 2017, B-Bami publikojnë videoklipin "Vujtia Nanes"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Legenda

Retrovizorja

Etno Classic

Bloody Foreigners

Hithat

Alboholics

2D

Abstract

Humus

Proka


Tags: Madd Dogs, Mad Dogs, Madd-Dogs

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019