Më mbaj mend (për 1 muaj)

Madd Dogs - Perse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

x2.
Perse nuk mund te harroj
as nje qast un ty
perse me ngeli mendja veq
te ata dy sy
perse te dashuroj
as vet nuk e di
perse na larguan
PERSE
neve te dy...
...
Kur per her te par
veshtrova syt e tu a
e kuptova mir qe me perkisje mua
kaluan shum koh edhe kshtu ndodhi
dashuria jon rrenjat ne tok Hodhi
dhe shum koh ndodhi nje mallkim
sepse na ndan vertet o shpirti im
se kush e shkaktoi se kush na lendoi
dy te dashuruarve larg na dergoii
su patem shum koh se patem shum vite
e zemrat tona shum ishin merzite eee
kishin shum koh qe sishin takuar
vetem n'Telefon zerin kishin degjuar
kur zerin ta ndegjoja m'Kalonte malli
po zjarrin e mall nuk mund ta ndali
e keshtu kaluan muaj e vite
e kjo zemra ime per ty osht merizte ee
...
Nuk mund te mos mendoj per ty ne ket jet
kur zemra ime veq te ti ka mbet
se kisha menduar se do qaja per ty
ashtu si ish mendu po si nje femi
un s'Do t'Jem i lumtur kete ti e di
sepse zemra ime te do vetem ty
kurse ti e lumtur me tjetrin do jesh
dhe shum te mira ne jet ti do kesh
ishte faji im qe te dashurova
dhe per veten time aspak nuk menova
se jeten time e qova ne mjerim
qe te dashurova si i marr shpirti Im...
...
x2.
Perse nuk mund te harroj
as nje qast un ty
perse me ngeli mendja veq
te ata dy sy
perse te dashuroj
as vet nuk e di
perse na larguan
PERSE
neve te dy...


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Madd Dogs
Publikimi: 20/06/2008


Madd Dogs - Perse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse".
3. Video është e këngës "Perse", por nuk këndohet nga Madd Dogs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Madd Dogs:


Komente 0