Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mafia është një këngëtar. Mafia jeton dhe vepron ne GjiLan ku ka mbeshtetjen e shokve per te kenduar. Mafia ka filluar qysh ne kohen ere te shkruaj tekste te bej beata per shokt e grupit pas asaj gjendje atij veq ju shtua me shum interesimi qe te kendonte. Per her te par kendoi neper shkolla festa te ndryshme te qytetit etj. Më datë 9 Nëntor 2006, Mafia publikon videoklipin "Rugova". Kjo ishte kenga e tij e pare dhe videoklipi i pare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bejuos

King

Da Freak

Unfame

Elines

Loyal Man

Ridi

Uragani

Ecstasy Tlg

Gold King


Tags: Mafia

Krijo Një Kartolinë