TEKSTESHQIP

Mafia
Karaqeven Se Fali
Lyrics
(Feat. Noopy-on)

Yeah motherfucker per inat g eyo serbi maje ngoj heheu yooo

Qka po don me thon kujt venin me ja mar
a edin qe ka budall qeti qin krejt o djal
ti ski burrni kryt kasht oj shkin ekiii
ta rrasi ngoj tqi tkapi t'ha etlipi
kokan qu pesh do shki tngrat epo sillen ka kosova
jo oj nan mos u derzo se si lojm na trojet tona
krejt leta din qe veq 1 adem ekena pas
etash shkiet po dojn edhe nmitrovic mu rras
sa to gjall drenica edhe azem galica
le qejav qim npidh po krejt shkinat ncicaa
ikni hupni shkoni qinu mos tjuv shoh mo tu ardh
se veq 1 revole ngat veti hou krejt me ti kall
ik bitch mytu sa skom ardh une vet met myt
ndash gjuju nbatllav endash kpute krytt
skini sen omuta mos menoni qe un ututa
serbt kokan bo si huta ik qinuu me gugutka

Ref: Hajde hajde merre ( Qe ku eki )
Bone e preke mitron ( Familen ta qi )
Sen ju hiq skini mbyth pona hini
ademi nuk ka dek come on hajde dilni

Tqifsha ropt ti qifsha krejt se mitrovica me neve oh
ti qi krejt bone epreke edhe presheven s'ta lo
krejt qka jon nteritor tonin kurr sguxon mi marr
ti qi krejt veq bone erdhe ski me met mo gjall
po menoni qe ska mo adema na jem hala problema
birna punen te huna jav qim gjall edekt ntrenaa
skini ju burrni proud to be albanian deri nvdekje
hajde ren dilni jav qim krejt motrat pa prekje
shqipni kosov , kosov shqipni ti per ta ke niii
omut ti qi krejt tvi nserbi oshka izi
ti me neve smun se na kemi gjak shqiptari
gjall osht mic sokoli po gjall osht dhe adem jashari

Ref: Hajde hajde merre ( Qe ku eki )
Bone e preke mitron ( Familen ta qi )
Sen ju hiq skini mbyth pona hini
ademi nuk ka dek come on hajde dilni

(Mos ja msy ka karaqeva,presheva,mitrovica se ti qi krejt omut yeahhh fuck serbiiii albanian forever ) yeahhhh

DËRGOI: